Forum STARGARD SZCZECIŃSKI Strona Główna STARGARD SZCZECIŃSKI
Forum wszystkich Stargardzian (i nie tylko).
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak spędzacie czas w sieci?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STARGARD SZCZECIŃSKI Strona Główna -> Dyskusja ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zszcz
użytkownik



Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 1:05, 10 Gru 2016    Temat postu: Jak spędzacie czas w sieci?

Na jakich stronach najczęściej przesiadujecie? Ja osobiście lubię różne portale rozrywkowe, najciekawszy, który znam to chyba [link widoczny dla zalogowanych] . Poza tym dużo siedzę też na facebooku i youtubie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miodzio
użytkownik



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 22:26, 15 Mar 2017    Temat postu:

To są niewątpliwie media (YT, FB) na których można (jęsli się ma dobry pomysł) sporo zarobić. Są wręcz nieocenione do promocji lokalnego biznesu czy nawet rozbudowanych biznesów. Myślę, że w dzisiejszych czasach trzeba się rozwijać na rożnych frontach, bo konkurencja jest duża, czy to w sieci czy stacjonarnie. Wydaje mi się że dotyczy to szczególnie mody, kosmetyków, ale nie jestem specjalistą. Ja najczęściej zgłębiam wiedzę na temat promocji mojego lokalnego biznesu i to mnie intensywnie zajmuje ostatnio. Oczywiście najlepiej jest zapewne łączyć reklamę w sieci z reklamą tradycyjną, ale na razie staram się ogarnąć jedno. Oczywiście czytam i o reklamie tradycyjnej na stronach typu fabrykareklamy.pro czy innych podobnych, ale to chyba jednak lepiej zlecić specjalistom, bo o ile profil na FB mogę prowadzić samodzielnie to już konstrukcji pod banner sam sobie nie zmontuje. Przynajmniej tak mi się wydaje jako laikowi.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska96
użytkownik



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 12:56, 20 Cze 2018    Temat postu:

Ostatnio to spędzam go głównie na poszukiwaniu pracy i śledzeniu stron wszystkich firm, które znajdują się w Stargardzie Razz Na szczęście wysłałam ostatnio cv do [link widoczny dla zalogowanych] i zaprosili mnie na rozmowę - mam nadzieję, że uda mi się tam załapać Smile
No a oprócz tego to głównie jakieś portale informacyjne, żeby wiedzieć co się w świecie dzieje. Sporo też kupuje w sieci, więc na pewno sklepu internetowe i wszystkie takie portale, w których można kupować i wystawać ciuchy Smile No i wiadomo fb i yt


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STARGARD SZCZECIŃSKI Strona Główna -> Dyskusja ogólna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin