Forum STARGARD SZCZECIŃSKI Strona Główna STARGARD SZCZECIŃSKI
Forum wszystkich Stargardzian (i nie tylko).

Osoby z uprawnieniami na żurawie OD ZARAZ!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STARGARD SZCZECIŃSKI Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
GiGroup
nowy

Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto 13:37, 22 Lip 2014    Temat postu: Osoby z uprawnieniami na żurawie OD ZARAZ!

Gi GROUP (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570)
dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operatorów żurawi - Stargard Szczeciński

Opis stanowiska pracy:

• transport materiałów za pomocą żurawia (kat. 2 Ż)
• składowanie przewożonych ładunków
• prawidłowa obsługa powierzonych urządzeń
• proste prace magazynowe

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• pracę w systemie ciągłym
• atrakcyjny system wynagrodzeń (premie oraz dodatki)
• szkolenia niezbędne na stanowisku pracy
• pracę w międzynarodowym środowisku
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

• min. wykształcenie zawodowe
• uprawnienia do obsługi żurawi kat. 2Ż (doświadczenie nie jest wymagane)
• gotowość do podjęcia pracy w systemie ciągłym, 3-zmianowym
• zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez forum.

Ostatnio zmieniony przez GiGroup dnia Wto 13:43, 22 Lip 2014, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STARGARD SZCZECIŃSKI Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)